Strona główna » O mnie
Kim jestem?

Moja historia

Cześć! Nazywam się Adam i jestem certyfikowanym trenerem personalnym, oraz dietetykiem działającym na terenie Katowic i Imielina. Sportem interesuję się od dziecka, mam za sobą karierę w reprezentacji Polski w Tchoukballu, a sportami siłowymi zająłem się już w gimnazjum. Te wiele lat styczności z aktywnością fizyczną pozwoliło mi złapać bakcyla na sport i rozwijać się w tym kierunku. Z czasem pasja przerodziła się w chęć pomocy innym i dzielenie się wiedzą – stąd moja ścieżka zawodowa.

Zobacz moje media społecznościowe:

Wykształcenie

Tytuł licencjata – Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym ( AWF Katowice)

Dzięki ukończeniu tego kierunku zdobyłem specjalność “Trening w otyłości i chorobach przewlekłych”

Tytuł magistraTrener osobisty z dietetyką sportową ( AWF Katowice )

Na drugim stopniu studiów na katowickim AWF zapoznałem się z charakterystyką pracy ze sportowcami i uzyskałem specjalność: “Trener przygotowania motorycznego”, obroniłem z wyróżnieniem pracę magisterską na temat wpływu treningu mięśni stabilizujących na dolegliwości bólowe kręgosłupa – ta wiedza bardzo przydaje mi się na co dzień w pracy z klientami.

Liczne kursy branżowe z zakresu dietetyki i treningu

Pierwszy kurs – na trenera personalnego ukończyłem w 2016 roku, a później sukcesywnie dodawałem do swojego portfolio kolejne certyfikaty- m. in. “Trening mięśni Core”, “Diety wegetariańskie i wegańskie”.