Strona główna » Trening personalny Imielin

Trening personalny Imielin — siłownia z trenerem indywidualnym

Jesteś mieszkańcem Imielina lub okolic i chcesz zadbać o swoją sylwetkę lub zdrowie? Świetnie się składa, bo to właśnie pomoc trenera personalnego i dietetyka są dla Ciebie! Chcesz zacząć “od poniedziałku” ale ten dzień jakoś nie nadchodzi – umów się już dziś!

Trener personalny w Imielinie — kim jestem?

Jestem profesjonalnym trenerem personalnym z doświadczeniem w branży fitness liczącym ponad 10 lat. Ukończyłem studia na AWF w Katowicach oraz uczestniczyłem w wielu kursach, które udoskonaliły moje umiejętności treningowe. Chociaż siłownia to moja pasja, to stale poszerzam swoją wiedzę w obszarze fizjoterapii i dietetyki, aby zapewnić usługi najwyższej jakości dla wymagających klientów.

Nie tylko jestem trenerem osobistym, ale również posiadam uprawnienia dietetyka sportowego oraz specjalizację w pracy z osobami z otyłością i chorobami przewlekłymi. Dzięki tym kompetencjom, moja praca z Tobą nie kończy się tylko na treningach, ale możemy również zająć się Twoimi nawykami żywieniowymi i dostosować ofertę do Twoich potrzeb i możliwości. Poznaj mnie bliżej w zakładce o mnie.

Dla kogo są treningi personalne w Imielinie?

Moje sesje treningowe są dla osób, które pragną w bezpieczny sposób maksymalnie wykorzystać potencjał swojego ciała i zdrowia. Bez względu na twój zamierzony cel – czy chcesz zacząć ćwiczenia, poprawić swoje wyniki sportowe albo po prostu poszukujesz motywacji – zapewnię ci dopasowany do twoich potrzeb i celów plan treningowy, który będzie skuteczny i efektywny. Staram się pokazywać, że ćwiczenia na siłowni nie są nudne ani bezcelowe, a już pierwsza sesja może zainspirować do zdrowego trybu życia.

Mój warsztat trenerski może pomóc zadbać o formę, spalić kalorie, nabrać sprawności i zbudować masę mięśniową u praktycznie każdego człowieka, nawet po urazach, czy z kontuzjami. Jeśli się wahasz, czy ćwiczenia są dla Ciebie – moje podejście pozwoli w bezpieczny sposób osiągnąć efekt.

Siłownia z trenerem indywidualnym w Imielinie — gdzie będziemy trenować?

Zajęcia będą odbywać się w naszym klubie, który jest kameralnym studiem treningu. Nie uświadczysz tu tłoku i ścisku jak na typowej siłowni – to miejsce PREMIUM, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Ponad 100m2 powierzchni, dwie sale do ćwiczeń, profesjonalne wyposażenie w sprzęt siłowy i cardio, oraz najlepsza opieka instruktora to warunki, które pomogą Ci bezpieczne osiągnięcie Twoich celów treningowych – niezależnie, czy jest to siła, kondycja, czy spalanie kalorii i tkanki tłuszczowej. Nasza nowo powstała siłownia w Imielinie to miejsce dla Ciebie.

Zapraszam na trening – adres to ul. Poniatowskiego 58 (przy gabinecie dentystycznym Vita-dent).

Ceny usług trenera w Imielinie

Trening trwa zwykle około godziny i jego cena uzależniona jest od pakietu na jaki się zdecydujesz – tak jak w niektórych sklepach działa tu zasada  “im więcej tym taniej”. Ceny wahają się zwykle od 120 do 150 zł za trening – również medyczny, chyba, że zdecydujesz się zaprosić kogoś do pary, lub wybierzesz usługę z dojazdem do domu. Takie warianty są dodatkowo płatne, tak samo jak opieka dietetyka, ułożenie jadłospisu, analiza składu ciała, czy plan treningowy online, a szczegóły możesz sprawdzić w cenniku. Kupując pakiety treningów nie płacisz jeszcze dodatkowo za karnet na siłownię w Imielinie – jest w cenie!