Strona główna » Trener personalny Katowice

Trener personalny Katowice

Mieszkasz w Katowicach lub okolicy i szukasz najlepszego trenera to nie dało się lepiej trafić! Lepsze zdrowie, wymarzona sylwetka czy motywacja to coś w czym się specjalizuję. Umów się na konsultację już dzisiaj i osiągnij to, o czym marzysz!

Trener personalny w Katowicach — kim jestem?

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży fitness. Ukończyłem studia kierunkowe na AWF w Katowicach, oraz szereg kursów, które podniosły moje kompetencje i warsztat trenerski. Trening osobisty to mój główny “konik” ale jako profesjonalista zasięgam też swojej wiedzy także w fizjoterapii by zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Oprócz bycia trenerem osobistym posiadam także uprawnienia dietetyka sportowego, oraz specjalizację z pracy z osobami z otyłością i chorobami przewlekłymi. Dzięki temu współpraca ze mną nie musi ograniczać się tylko do treningów ale możemy zadbać o Twoje nawyki żywieniowe oraz dostosować ofertę do Twoich potrzeb i możliwości.

Dzięki współpracy z innymi doświadczonymi trenerami nabrałem niezbędnej wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Więcej dowiesz się w zakładce o mnie.

Logo trenera personalnego Adama Pinocy
Trener personalny z podopiecznym wykonują wyciskanie leżąc

Dla kogo są treningi personalne w Katowicach?

Prywatny trener może pomóc osobom, które chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego ciała i zdrowia. Bez względu na to, czy chcesz zacząć ćwiczyć, poprawić swoje wyniki sportowe, czy po prostu potrzebujesz motywacji – oferuję indywidualne podejście do każdego Klienta i dostosowuję plan treningowy do jego potrzeb i celów tak by był efektywny i skuteczny. Lubię pokazywać, że trening na siłowni nie musi oznaczać nudy i bezcelowego pompowania mięśni – już pierwszy trening personalny może zarazić Cię zdrowym trybem życia.

Jeśli szukasz profesjonalizmu, oraz indywidualnego podejścia to właśnie ćwiczenia z trenerem są dla Ciebie. Moje usługi są dostosowane do Twoich potrzeb, czuwam by ćwiczenia były wykonywane w sposób poprawny, intensywność wysiłku odpowiednia a atmosfera na treningach przyjazna.

Siłownia z trenerem w Katowicach — gdzie będziemy trenować?

Miejsce treningu zależy od preferencji Klienta – mogę zaproponować treningi w siłowni Smart Gym Wodospady, w plenerze, lub Twoim domu. Współpracuję również z podopiecznymi online, więc nie jest wymagane skorzystanie z treningów na żywo.

Jeśli szukasz trenera personalnego w Katowicach, skontaktuj się ze mną, aby umówić się na konsultację i poznać moją ofertę. Sprawdź jak wiele korzyści dla Twojego zdrowia i samopoczucia może przynieść regularne ćwiczenie z profesjonalnym trenerem personalnym – chętnie pomogę Ci się o tym przekonać

Trener personalny na siłowni z podopieczną

Ile kosztuje profesjonalny trening personalny w Katowicach?

Po pierwsze warto zadać sobie pytanie – jaka częstotliwość spotkań będzie dla Ciebie odpowiednia? To właśnie ilość zakupionych treningów w ramach pakietu decyduje o cenie, tak samo jak to, czy wybierzesz warianty PREMIUM takie jak trening w parze, czy z dojazdem do domu. Skontaktuj się, ponieważ mogę Ci pomóc indywidualnie dobrać częstotliwość odpowiednią do realizacji Twojego celu. 

Ceny treningów wahają się od 120 do 220 zł – szczegóły możesz poznać w zakładce cennik